Generalny przedstawiciel
ABIS Projekt
tel./fax: (0 34) 365 67 69
42-200 Częstochowa, ul. Jasnogórska 43
 
  Podręcznik dla początkujących - ABISPLAN 21 PL
| http://abisprojekt.com.pl |

Wstęp
Cechy podstawowe
Uruchomienie programu
Techniki podstawowe
Pierwsze kroki
Praktyczne zastosowanie

 
Podręcznik dla początkujących ABISPLAN 21


Rozmiar: 6172 bajtów


Zapraszamy do lektury naszego Podręcznika dla początkujących przeznaczonego do nauki podstawowych funkcji i możliwości programu ABISPLAN, a w szczególności jego podstawowego modułu ABIS 2D. Zdobyte tu umiejętności przydadzą się również w trakcie pracy z pozostałymi modułami pakietu, których obsługa jest bardzo zbliżona.

Podręcznik został przygotowany w formacie HTML, tak aby umożliwić szybki dostęp do wybranych tematów poruszanych w samouczku. Poruszanie się po dokumencie jest realizowane poprzez menu boczne. Klikając na nazwę rozdziału przenosimy się do interesującej nas części dokumentu.

Na dole każdej strony został umieszczony panel nawigacyjny ułatwiający swobodne poruszanie się po dokumencie. Po ustawieniu kursora myszy nad przyciskiem po chwili powinien pojawić się krótki opis jego funkcji. Przycisk oznaczony jako "Poprzedni rozdział" i "Następny rozdział" umożliwiają poruszanie się pomiędzy kolejnymi rozdziałami. Jeżeli rozdział został podzielony pomiędzy kilkoma stronami, do poruszania się w obrębie rozdziału używamy klawisza "Dalej" oraz "Wstecz".

Zespół ABIS Projekt


Poprzedni rozdział Wstecz Do góry Dalej Następny rozdział